Aktuāli

vegānu festivāls

 

Pie “Rimi” piketēs par sociālo atbildību dzīvnieku labturības jomā

2017. gada 14. Augusts

Aicinot “Rimi” īstenot uzņēmuma deklarēto korporatīvo sociālās atbildības politiku un protestējot pret dējējvistu turēšanu sprostos, biedrība “Dzīvnieku brīvība” rīko divus piketus pie “Rimi” veikaliem Rīgas centrā. Piketi notiks pirmdien, 14. augustā plkst. 18.00-19.00 pie Rimi Barona centrs (Kr. Barona ielā 46) un otrdien, 15. augustā plkst. 13.00-14.00 pie Rimi Galerija Centrs (Rīdzenes ielā).

Kādēļ Rimi?

2017. gada 11. Augusts

10. augustā “Dzīvnieku brīvība” uzsāka sabiedrības izglītošanas kampaņu, lai panāktu Rimi atteikšanos no sprostos dētu olu tirdzniecības. Tā kā šī ir jauna veida kampaņa Latvijā, ir iespējami pārpratumi un neskaidrības, kas var radīt neizpratni mūsu atbalstītāju starpā. Šī raksta nolūks ir izskaidrot, kāpēc esam izvēlējušies šāda veida kampaņu.

Tesco atsakās no sprostos dētām olām Centrāleiropas veikalos

2017. gada 07. Augusts

Starptautiskais lielveikalu tīkls Tesco izlēmis atteikties no sprostos dētu olu tirdzniecības savos Centrāleiropas veikalos no 2025. gada. Uzņēmuma vadība norāda, ka šāds solis sperts patērētāju interesēs, gādājot par ilgtspējīgu preču iegādi un dzīvnieku labturības uzlabošanu. Lēmums pieņemts pēc pārrunām ar starptautisko dzīvnieku aizstāvības organizāciju apvienību "Open Wing Alliance".

4000 cilvēku aicina RIMI atteikties no sprostu olām

2017. gada 04. Augusts

Dažu dienu laikā jau vairāk nekā 4000 cilvēku aicinājuši uzņēmumu “Rimi” atteikties no sprostos dētu olu tirdzniecības un izmantošanas. Pēc tam, kad otrdien tika publicēti šokējošie materiāli no sprostos turēto dējējvistu fermām Lietuvā, cilvēki ļoti aktīvi paraksta petīciju vietnē rimi.olucena.lv.

Lapas