Aicinām darbā

KORPORATĪVO ATTIECĪBU MENEDŽERIS

 
Šobrīd “Dzīvnieku brīvība” meklē neatlaidīgu, gudru un motivētu aktīvistu pastāvīgam, pilna laika atalgotam darbam korporatīvo attiecību jomā. Šīs pozīcijas galvenais fokuss ir veidot dialogu un uzturēt attiecības ar lielākajiem pārtikas produktu tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, lai uzlabotu fermu dzīvnieku labturību, panākot uzņēmumu atteikšanos no sprostos dētu olu tirdzniecības un izmantošanas.
 
Veiksmīgs kandidāts ir tāds, kam rūp “Dzīvnieku brīvības” misija un padodas komunikācija ar cilvēkiem.
 

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI

  • Profesionāla ikdienas komunikācija (rakstiski, telefoniski, klātienē) ar uzņēmumiem, tostarp starptautiskām korporācijām.
  • Saziņa un sadarbība ar dzīvnieku aizsardzības aktīvistiem Latvijā un visā pasaulē koalīcijas “Open Wing Alliance” ievaros.
  • Dažādu ar dzīvnieku aizsardzību saistītu akciju, piketu, tiešsaistes aktivitāšu un publisku pasākumu plānošana, organizēšana un īstenošana.
 

DARBAM NEPIECIEŠAMĀS PRASMES

Izturība un neatlaidība: viena no svarīgākajām korporatīvo attiecību menedžera iezīmēm ir prasme nepadoties, sastopoties ar grūtībām, kā arī spēja uzvesties pašpārliecināti un neapjukt sarežģītās saziņas situācijās.
Ass prāts: būtiska īpašība šai pozīcijai ir spēja ātri un kvalitatīvi analizēt situāciju un pieņemt optimālus lēmumus gan stresa situācijās, gan plašākās stratēģiskās diskusijās un plānošanā. Svarīga arī precizitāte un uzmanība pret deteļām.
Pašmotivācija: kandidātam jāgrib un jāspēj uzņemties iniciatīvu komandas mērķu sasniegšanā, jo īpaši tādu mērķu, kuriem nav skaidri zināmu un drošu “recepšu” to sasniegšanai. Tas ietver arī interesi nemitīgi mācīties un apgūt jaunas prasmes pašizglītības ceļā.
Komunikabilitāte: veiksmīgākie aktīvisti ir indivīdi, kas spēj profesionāli un pārliecinoši prezentēt mūsu vēstījumu un ir vērsti uz sadarbību gan ar kolēģiem, gan citām iesaistītajām pusēm. Kandidātiem jābūt drosmīgiem un entuziastiskiem, veicot telefonzvanus nepazīstamiem un, iespējams, neieinteresētiem indivīdiem un veidojot jaunas draudzības.
Radošums: mūsu darbs balstās uz radošiem un kritiski domājošiem cilvēkiem, kas nemitīgi ģenerē un kritiski izvērtē jaunas idejas un taktikas, kā padarīt dzīvnieku aizstāvības darbu efektīvāku un veiksmīgāku.
 

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • iespēju strādāt patiesi jēgpilnu, atalgotu pilnas slodzes darbu dzīvnieku aizsardzībā
  • draudzīgas, motivētas komandas atbalstu
  • aprīkotu darba vietu Rīgas centrā
  • dažādas apmācības un komandējumus darba laikā
  • karjeras izaugsmes iespējas
 
Atalgojums par darbu ir atkarīgs no darbinieka pieredzes, izglītības un sasniegtajiem rezultātiem.
 
Lai iesniegtu pieteikumu uz vakanci, nepieciešams aizpildīt šo tiešsaistes formu.
Lūdzam ņemt vērā, ka nepilnīgus pieteikumus mēs neizskatīsim.
 
Šis sludinājums tiks dzēsts, kad vakance vairs nebūs pieejama.