"Bellevue Park Hotel Riga" atsakās no sprostos dētām olām

2019. gada 10. Jūlijs
Viesnīca “Bellevue Park Hotel Riga” paziņojusi par atteikšanos no sprostos dētu olu un to produktu izmantošanas līdz, vēlākais, 2025. gadam! 
 
Savā paziņojumā uzņēmums uzsver: “Šis ir pārdomāts lēmums. Pieņemot to, mēs domājam arī par mūsu nākamo paaudzi. Cilvēki mūsdienās ar vien vairāk seko līdz savam ikdienas uzturam, iestājas par dzīvnieku labturību un dod priekšroku kvalitatīvai un veselīgai pārtikai un, ja mūsu uzņēmumam ir iespēja šādas aktivitātes atbalstīt, mēs ar prieku to arī darīsim,” komentē “Bellevue Park Hotel Riga” direktore Ieva Ozola. 
 
Biedrība “Dzīvnieku brīvība” apsveic viesnīcu ar lielisko lēmumu, kas būtiski uzlabos dējējvistu dzīves apstākļus. “Priecājamies par konstruktīvo dialogu ar viesnīcas vadību, kā rezultātā tiek veiktas pozitīvas pārmaiņas vides un dzīvnieku aizsardzībā. Pieņemot šo lēmumu, “Bellevue Park Hotel Riga” parāda sevi kā sociāli atbildīgu uzņēmumu, kam rūp sabiedrības vērtības un dzīvnieku labturība. Signāls, ka atteikšanās no nežēlīgajām sprostu sistēmām ir nozares nākotne, ir nepārprotams,” atzīst “Dzīvnieku brīvības” korporatīvo attiecību menedžere Anete Ašmane.