“Dzīvnieku brīvība” meklē korporatīvo attiecību menedžeri

2019. gada 02. Aprīlis
Nevalstiskā organizācija “Dzīvnieku brīvība” strādā, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā.
 
Šobrīd Latvijā no 10 miljoniem industriālās lopkopības dzīvnieku teju puse ir vistas, un lielākā daļa no viņām – šauros metāla būros ieslodzītas dējējvistas. Viņas pavada savu dzīvi nemitīgās ciešanās, saspiestībā un smirdoņā, nekad neredzot saulesgaismu un nejūtot zemi zem kājām. Šiem dzīvniekiem ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība!
 
 
Šobrīd “Dzīvnieku brīvība” meklē neatlaidīgu, gudru un motivētu aktīvistu pastāvīgam, pilna laika atalgotam darbam korporatīvo attiecību jomā. Šīs pozīcijas galvenais fokuss ir veidot dialogu un uzturēt attiecības ar lielākajiem pārtikas produktu tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, lai uzlabotu fermu dzīvnieku labturību, panākot uzņēmumu atteikšanos no sprostos dētu olu tirdzniecības un izmantošanas.
 
Veiksmīgs kandidāts ir tāds, kas dedzīgi iestājas par “Dzīvnieku brīvības” misiju, spēj produktīvi strādāt gan patstāvīgi, gan komandā, kā arī neapjukt strauji mainīgos apstākļos un stresa situācijās.
 
 

Galvenie darba pienākumi

 • Profesionāla ikdienas komunikācija (rakstiski, telefoniski, klātienē) ar uzņēmumiem, tostarp starptautiskām korporācijām.
 • Saziņa un sadarbība ar dzīvnieku aizsardzības aktīvistiem Latvijā un visā pasaulē koalīcijas “Open Wing Alliance” ievaros.
 • Izglītojošu akciju, piketu, tiešsaistes aktivitāšu un publisku pasākumu plānošana, organizēšana un īstenošana.
 

Darbam nepieciešamās prasmes

 • Izturība un neatlaidība: viena no svarīgākajām korporatīvo attiecību menedžera iezīmēm ir prasme nepadoties, sastopoties ar grūtībām, kā arī spēja uzvesties pašpārliecināti un neapjukt sarežģītās saziņas situācijās.
 • Ass prāts: būtiska īpašība šai pozīcijai ir spēja ātri un kvalitatīvi analizēt situāciju un pieņemt optimālus lēmumus gan stresa situācijās, gan plašākās stratēģiskās diskusijās un plānošanā.
 • Pašmotivācija: kandidātam jāgrib un jāspēj uzņemties iniciatīvu komandas mērķu sasniegšanā, jo īpaši tādu mērķu, kuriem nav skaidri zināmu un drošu “recepšu” to sasniegšanai. Tas ietver arī interesi nemitīgi mācīties un apgūt jaunas prasmes pašizglītības ceļā.
 • Komunikabilitāte: veiksmīgākie aktīvisti ir indivīdi, kas spēj profesionāli un pārliecinoši prezentēt mūsu vēstījumu un ir vērsti uz sadarbību gan ar kolēģiem, gan citām iesaistītajām pusēm. Kandidātiem jābūt drosmīgiem un entuziastiskiem, veicot telefonzvanus nepazīstamiem un, iespējams, neieinteresētiem indivīdiem un veidojot jaunas draudzības.
 • Radošums: mūsu darbs balstās uz radošiem un kritiski domājošiem cilvēkiem, kas nemitīgi ģenerē un kritiski izvērtē jaunas idejas un taktikas, kā padarīt dzīvnieku aizstāvības darbu efektīvāku un veiksmīgāku.
 

Mēs piedāvājam

 • iespēju strādāt patiesi jēgpilnu, atalgotu pilnas slodzes darbu dzīvnieku aizsardzībā.
 • draudzīgas, motivētas komandas atbalstu.
 • aprīkotu darba vietu Rīgas centrā.
 • dažādas apmācību un izaugsmes iespējas.
 
Atalgojums par darbu ir atkarīgs no darbinieka pieredzes, izglības un sasniegtajiem rezultātiem, orientējoši 3-5 EUR stundā pēc nodokļu nomaksas.
 
Lai kandidētu uz šo vakanci, nepieciešams nosūtīt savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Pieteikums vakancei" biedrības valdes loceklei Katrīnai Krīgerei uz e-pasta adresi katrina.krigere@dzivniekubriviba.lv
 
Šis sludinājums tiks dzēsts, kad vakance vairs nebūs pieejama.