“Dzīvnieku brīvība” meklē korporatīvo attiecību menedžeri

2019. gada 03. Decembris
Nevalstiskā organizācija “Dzīvnieku brīvība” strādā, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā.
 
Mūsdienās Latvijā no 10 miljoniem industriālās lopkopības dzīvnieku teju puse ir vistas, un lielākā daļa no viņām – šauros metāla būros ieslodzītas dējējvistas. Viņas pavada savu dzīvi nemitīgās ciešanās, saspiestībā un smirdoņā, nekad neredzot saulesgaismu un nejūtot zemi zem kājām. Mēs sistemātiski strādājam, lai izskaustu šo cietsirdīgo industriālās lopkopības praksi – dējējvistu turēšanu sprostos – un, īstenojot šo kampaņu, cieši sadarbojamies ar aktīvistiem visā pasaulē, kuri arī izmanto korporatīvā dialoga un spiediena kampaņu taktikas.
 
 
Šobrīd meklējam neatlaidīgu, gudru un motivētu aktīvistu pastāvīgam, atalgotam darbam korporatīvo attiecību jomā. Korporatīvo attiecību menedžera galvenais fokuss ir veidot dialogu un uzturēt attiecības ar pārtikas produktu tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, panākot, ka tie pieņem jēgpilnas korporatīvās sociālās atbildības politikas dzīvnieku labturības jomā un atsakās no sprostos dētu olu tirdzniecības un izmantošanas.
 
Veiksmīgs kandidāts ir tāds, kam patiesi rūp “Dzīvnieku brīvības” misija, piemīt psiholoģiska noturība, kā arī patīk un padodas komunikācija ar cilvēkiem.
 
 

Galvenie darba pienākumi

 • Profesionāla ikdienas komunikācija (rakstiski, telefoniski, klātienē) ar uzņēmumiem, tostarp starptautiskām korporācijām.
 • Saziņa un sadarbība ar dzīvnieku aizsardzības aktīvistiem Latvijā un visā pasaulē koalīcijas Open Wing Alliance ievaros.
 • Dažādu ar dzīvnieku aizsardzību saistītu akciju, piketu, tiešsaistes aktivitāšu un publisku pasākumu plānošana, organizēšana un īstenošana.
 

Darbam nepieciešamās prasmes

 • Izturība un neatlaidība: viena no svarīgākajām korporatīvo attiecību menedžera iezīmēm ir prasme nepadoties, sastopoties ar grūtībām, kā arī spēja uzvesties pašpārliecināti un neapjukt sarežģītās saziņas situācijās.
 • Ass prāts: būtiska īpašība šai pozīcijai ir spēja ātri un kvalitatīvi analizēt situāciju un pieņemt optimālus lēmumus gan stresa situācijās, gan plašākās stratēģiskās diskusijās un plānošanā.
 • Pašmotivācija: kandidātam jāgrib un jāspēj uzņemties iniciatīvu komandas mērķu sasniegšanā, jo īpaši tādu mērķu, kuriem nav skaidri zināmu un drošu “recepšu” to sasniegšanai. Tas ietver arī interesi nemitīgi mācīties un apgūt jaunas prasmes pašizglītības ceļā.
 • Komunikabilitāte: veiksmīgākie aktīvisti ir indivīdi, kas spēj profesionāli un pārliecinoši prezentēt mūsu vēstījumu un ir vērsti uz sadarbību gan ar kolēģiem, gan citām iesaistītajām pusēm. Kandidātiem jābūt drosmīgiem un entuziastiskiem, veicot telefonzvanus nepazīstamiem un, iespējams, neieinteresētiem indivīdiem un veidojot jaunas draudzības.
 • Radošums: mūsu darbs balstās uz radošiem un kritiski domājošiem cilvēkiem, kas nemitīgi ģenerē un kritiski izvērtē jaunas idejas un taktikas, kā padarīt dzīvnieku aizstāvības darbu efektīvāku un veiksmīgāku.
 

Mēs piedāvājam

 • iespēju strādāt patiesi jēgpilnu, atalgotu darbu dzīvnieku aizsardzībā
 • draudzīgas, motivētas komandas atbalstu
 • iespēju izmantot aprīkotu darba vietu Rīgas centrā
 • atalgojumu 4-5 EUR par katru darba stundu
 • dažādas apmācības un komandējumus darba laikā
 • karjeras izaugsmes iespējas
 
Lai iesniegtu pieteikumu uz vakanci, nepieciešams aizpildīt šo tiešsaistes formu (nepieciešams Gmail e-pasts)
Lūdzam ņemt vērā, ka nepilnīgus pieteikumus mēs neizskatīsim.
 
Šis sludinājums tiks dzēsts, kad vakance vairs nebūs pieejama.
 

PIETEIKTIES