“Dzīvnieku brīvība” meklē projekta vadītāju

2020. gada 23. Aprīlis
Nevalstiskā organizācija “Dzīvnieku brīvība” strādā, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā.
 
Mūsdienās Latvijā no 10 miljoniem industriālās lopkopības dzīvnieku teju puse ir vistas, un lielākā daļa no viņām – šauros metāla būros ieslodzītas dējējvistas. Viņas pavada savu dzīvi nemitīgās ciešanās, saspiestībā un smirdoņā, nekad neredzot saulesgaismu un nejūtot zemi zem kājām. Mēs sistemātiski strādājam, lai izskaustu šo cietsirdīgo industriālās lopkopības praksi – dējējvistu turēšanu sprostos – un, īstenojot šo kampaņu, cieši sadarbojamies ar aktīvistiem visā pasaulē, kuri arī izmanto korporatīvā dialoga un spiediena kampaņu taktikas.
 
 
Šobrīd meklējam neatlaidīgu, gudru un motivētu projekta vadītāju pastāvīgam, atalgotam pilna laika darbam. Šī darba galvenais fokuss būs veidot dialogu un uzturēt attiecības ar pārtikas produktu tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, panākot, ka tie pieņem jēgpilnas korporatīvās sociālās atbildības politikas dzīvnieku labturības jomā un atsakās no sprostos dētu olu tirdzniecības un izmantošanas.
 
Veiksmīgs kandidāts ir tāds, kam patiesi rūp “Dzīvnieku brīvības” misija, piemīt psiholoģiska noturība, kā arī patīk un padodas komunikācija ar cilvēkiem.
 
 

Galvenie darba pienākumi

 • Profesionāla ikdienas komunikācija (rakstiski, telefoniski, klātienē) ar uzņēmumiem, tostarp starptautiskām korporācijām.
 • Saziņa un sadarbība ar dzīvnieku aizsardzības aktīvistiem Latvijā un visā pasaulē koalīcijas Open Wing Alliance ievaros.
 • Dažādu ar dzīvnieku aizsardzību saistītu akciju, piketu, tiešsaistes aktivitāšu un publisku pasākumu plānošana, organizēšana un īstenošana.
 

Darbam nepieciešamās prasmes

 • Izturība un neatlaidība: viena no svarīgākajām šajā darbā nepieciešamajām iezīmēm ir prasme nepadoties, sastopoties ar grūtībām, kā arī spēja uzvesties pašpārliecināti un neapjukt sarežģītās saziņas situācijās.
 • Komunikabilitāte: kandidātam ir jāspēj profesionāli un pārliecinoši prezentēt vēstījumu un jābūt vērstam uz sadarbību gan ar kolēģiem, gan citām iesaistītajām pusēm. Nepieciešama drosme un entuziasms, veicot telefonzvanus nepazīstamiem un, iespējams, neieinteresētiem indivīdiem un veidojot jaunas draudzības.
 • Ass prāts: būtiska īpašība šai pozīcijai ir spēja ātri un kvalitatīvi analizēt situāciju un pieņemt optimālus lēmumus gan stresa situācijās, gan plašākās stratēģiskās diskusijās un plānošanā.
 • Radošums: mūsu darbs balstās uz radošiem un kritiski domājošiem cilvēkiem, kas nemitīgi ģenerē un kritiski izvērtē jaunas idejas un taktikas, kā padarīt dzīvnieku aizstāvības darbu efektīvāku un veiksmīgāku.
 • Pašmotivācija: kandidātam jāgrib un jāspēj uzņemties iniciatīvu komandas mērķu sasniegšanā, jo īpaši tādu mērķu, kuriem nav skaidri zināmu un drošu “recepšu” to sasniegšanai. Tas ietver arī interesi nemitīgi apgūt jaunas prasmes pašizglītības ceļā.
 

Mēs piedāvājam

 • jēgpilna, atalgota darba iespēju dzīvnieku aizsardzībā
 • draudzīgas, motivētas komandas atbalstu
 • iespēju izmantot aprīkotu darba vietu Rīgas centrā
 • atalgojumu 5 EUR (bruto) par katru darba stundu
 • dažādas apmācības un komandējumus darba laikā
 • karjeras izaugsmes iespējas
 
Lai iesniegtu pieteikumu uz vakanci, aicinām līdz 2020. gada 30. maijam aizpildīt šo tiešsaistes formu (nepieciešams Gmail e-pasts, CV un motivācijas vēstule).
 
Lūdzam ņemt vērā, ka izskatīsim tikai kārtīgi aizpildītus pieteikumus.
 
Šis sludinājums tiks dzēsts, kad vakance vairs nebūs pieejama.
 

PIETEIKTIES