Meklējam kažokzvēru kampaņas koordinatoru

2020. gada 26. Februāris
 
Mēs – sabiedriskā labuma organizācija “Dzīvnieku brīvība” pastāvam, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā un kažokzvēru audzēšanā. Jau kopš 2012. gada mēs veidojam plašu kustību dzīvnieku un vides aizstāvībai ar mērķi panākt ilgtermiņa sociālas pārmaiņas. Mēs neesam tipiska darba vieta ar priekšniekiem un padotajiem. Mūsu draudzīgajā kodola kolektīvā strādā tikai vislabākie cilvēki, kuri uzdrīkstas gan skaļi sapņot par labāku pasauli, gan ikdienā nemitīgi tiekties uz izcilību un uzņemties līderu lomu, nepagurstoši virzot pārmaiņas sabiedrībā.
 
Šobrīd Latvijā vairāk nekā 500 000 savvaļas sugu dzīvnieku – lapsu, ūdeļu un šinšillu – nīkst šauros režģu būros un mirst gāzes kamerās, lai no viņu ādām industrija ražotu dekoratīvus apģērba elementus un aksesuārus – kažokādas. Mēs strādājam, lai aizliegtu šo nežēlīgo rūpalu – kažokzvēru audzēšanu Latvijā. Mēs apzināmies, ka šis nav viegls uzdevums, taču vienlaikus esam arī droši, ka mēs to paveiksim. Tieši pateicoties neatlaidīgam aktīvistu darbam, zvēraudzēšana nu jau ir aizliegta 14 Eiropas valstīs. Īstenojot šo kampaņu, mēs koalīcijas “Fur Free Alliance” ietvaros cieši sadarbojamies ar aktīvistiem citās valstīs.
 
Šobrīd mēs meklējam komunikablu, gudru un neatlaidīgu aktīvistu pastāvīgam, atalgotam darbam kampaņas koordinatora lomā. Kampaņas koordinatora galvenais fokuss ir dzīvnieku aizstāvības kustības veidošana, iesaistot un ikdienā nodarbinot pēc iespējas plašāku brīvprātīgo aktīvistu loku cīņā pret kažokādu industriju.
 
Veiksmīgs kandidāts ir tāds, kam patiesi rūp “Dzīvnieku brīvības” misija, patīk un padodas komunikācija ar cilvēkiem, piemīt psiholoģiska noturība un uzmanība detaļām.
 

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI

 • Dažādu ar dzīvnieku aizsardzību saistītu akciju, piketu, tiešsaistes aktivitāšu un publisku pasākumu plānošana, organizēšana un īstenošana.
 • Profesionāla ikdienas komunikācija (telefoniski, rakstiski, klātienē) ar kampaņā iesaistītajām pusēm – biedrības biedriem un aktīvistiem, citām nevalstiskajām organizācijām, influenceriem, medijiem, politiķiem u.c.
 • Saziņa un sadarbība ar aktīvistiem visā pasaulē koalīcijas “Fur Free Alliance” ietvaros.
 

DARBAM NEPIECIEŠAMĀS PRASMES

 • Komunikabilitāte un līderība: veiksmīgākie aktīvisti ir vērsti uz sadarbību ar citiem – spēj profesionāli, pārliecinoši prezentēt mūsu vēstījumu un iedvesmot citus aktīvi iesaistīties kopīga mērķa sasniegšanā. Kandidātam jābūt drosmīgam un entuziastiskam, veidojot jaunas draudzības un neatlaidīgi organizējot dažādu brīvprātīgo aktīvistu darbu dzīvnieku labā.
 • Pašmotivācija un produktivitāte: kandidātam jāgrib un jāspēj uzņemties iniciatīvu komandas mērķu sasniegšanā, jo īpaši tādu mērķu, kuriem nav skaidri zināmu un drošu “recepšu” to sasniegšanai. Tas ietver arī augstu pašorganizācijas spēju un vēlmi nemitīgi mācīties un apgūt jaunas prasmes pašizglītības ceļā.
 • Ass prāts un radošums: mūsu darbs balstās uz radošiem un kritiski domājošiem cilvēkiem, kas nemitīgi ģenerē un kritiski izvērtē jaunas idejas un taktikas, kā padarīt dzīvnieku aizstāvības darbu efektīvāku un veiksmīgāku.
 • Izturība un neatlaidība: viena no svarīgām kampaņas koordinatora iezīmēm ir prasme nepadoties, sastopoties ar dažādām grūtībām, kādas tipiski rodas gan darbā ar brīvprātīgajiem, gan vispār mēģinot panākt jebkādas ambiciozas pārmaiņas sabiedrībā.
 

MĒS PIEDĀVĀJAM

 • iespēju strādāt jēgpilnu, interesantu, atalgotu darbu dzīvnieku aizsardzībā
 • draudzīgu, motivētu un pieredzējušu komandas biedru atbalstu
 • iespēju izmantot aprīkotu darba vietu Rīgas centrā
 • dažādas apmācību iespējas darba laikā
 • karjeras izaugsmes iespējas
 • atalgojumu 4 EUR (pēc nodokļiem) par katru darba stundu
 
Lai pieteiktos uz kampaņas koordinatora vakanci, Tev jāaizpilda šo tiešsaistes formu (nepieciešams Gmail e-pasts, CV un motivācijas vēstule)
Lūdzam ņemt vērā, ka nepilnīgus pieteikumus mēs neizskatīsim. Šis sludinājums tiks dzēsts, kad vakance vairs nebūs pieejama.
 
 
Paldies, ka iepazinies un vēlies palīdzēt dzīvniekiem! Uzzini vairāk par kampaņu vietnē www.kazoki.lv  un dalies ar šo vakanci, lai dzīvnieki atrod savu īsto cilvēku!