Nāc uz protestu pret zvēraudzēšanu!

2013. gada 12. Decembris

Katru rudens/ziemas sezonu Latvijas zvēraudzētavu gāzes kamerās tiek nosmacēti vairāk nekā pusmiljons ūdeļu un tūkstošiem šinšillu. 15. decembrī plkst. 12.00 Rīgā, Stacijas laukumā pie t/c „Origo”, daudzi desmiti cilvēku, tērpti baltos aizsargtērpos un gāzmaskās, paudīs savu nostāju pret šo nežēlību, pievēršot tai plašākas sabiedrības uzmanību.

 
 
Pievienojies arī Tu – tā ir iespēja parādīt sabiedrībai, ka Latvijā ir cilvēki, kam nav vienaldzīga tā saukto „kažokzvēru” audzēšana un nogalināšana peļņas un modes vārdā. Dzīvnieki paši sevi aizstāvēt nevar, toties mēs varam aizstāvēt viņus! Izjūtas, kas rodas, 15 minūtes elpojot caur gāzmasku un pārdomājot dzīvības vērtību, noteikti būs neparasta pieredze visiem iesaistītajiem.
 
Plānotais dalībnieku skaits ir līdz pat 100 cilvēkiem; pieteikušies ir jau vairāk nekā 70. Pēc akcijas visi entuziasti varēs turpināt protestu, apmeklējot un uzkavējoties pie veikaliem Rīgas centrā, kuros pārdod kažokādu izstrādājumus, lai pievērstu cilvēku uzmanību kažokādu iegūšanas veidam.
 
 
Svarīgi zināt pēc iespējas precīzāku dalībnieku skaitu, lai sagādātu akcijai nepieciešamo inventāru (tērpus, gāzmaskas, plakātus), tāpēc, lūdzu, aizpildi protesta dalībnieka pieteikuma anketu. Protesta organizatori sazināsies ar Tevi par detaļām, tikšanās vietu u.c. Ierašanās uz protestu plkst. 11.30.
 
Akcija ir saskaņota ar Rīgas domi, to organizē biedrība ‘’Dzīvnieku brīvība’’ sadarbībā ar citām dzīvnieku un vides aizsardzības organizācijām.
 
Tālrunis uzziņām: 25154601