MATERIĀLI

 
“Mūsdienīga izvēle. Ceļvedis augu valsts uzturā”
Bukletā “Mūsdienīga izvēle” uzzināsi, kāpēc vērts pievērsties vegāniskam uzturam, kā pagatavot pilnvērtīgas maltītes, kuriem produktiem jābūt tavā virtuvē un kādus vegāniskus produktus vari iegādāties Latvijas veikalos. Šis buklets ir domāts tieši tev, ja tu apsver iespēju kļūt par vegānu, lai mazinātu dzīvnieku ciešanas, uzlabotu veselību, dzīvotu videi draudzīgāk vai apmierinātu savu ziņkāri par šo uztura veidu. Lai arī kāds būtu iemesls, tu esi pieņēmis labu lēmumu. Un mēs vēlamies tev palīdzēt to praktiski īstenot, tādēļ esam sagatavojuši ceļvedi, kas tev palīdzēs uzsākt šo līdzcietīgo dzīvesveidu.
 

 
“Augi un draugi”: Zaļš gurķis virtuvē. Garšīgas receptes iesācējiem
Cilvēki mums bieži vaicā – kā aizstāt dzīvnieku produktus? Daudzi raizējas par to, vai augu ēdienus izdosies labi pagatavot ģimenei un draugiem? Vēl citi vēlas iedot augu receptes tuviniekiem, taču nezina labu veidu, kā to izdarīt.
Mēs zinām, kā to atrisināt! Mūsu pavāri ir sagatavojuši daudzas vienkāršas un garšīgas receptes, kas apkopotas biezā un skaistā augu recepšu bukletā iesācējiem "Zaļš gurķis virtuvē".
 

 
“Augi un draugi”: Grila sezonas receptes
Vasaras sezonā arvien vairāk laika gribas pavadīt pie dabas – svaigā gaisā, kur saules stari silda un dzestrais vējš veldzē. Arī gatavot un ēst gribas ārā, kopā ar draugiem un radiem. Mūsu grila sezonas izdevums steidz tev palīgā ar receptēm, kas noderēs visdažādākajās situācijās – vai tie būtu saulgrieži, dārza ballīte vai pikniks divvientulībā. Vari uzcept sojšliku, sasiet sieru, mieloties ar plātsmaizi vai notiesāt salātu porciju.
 

 
“Augi un draugi”: Lieldienu receptes
Olas izsenis tikušas uzskatītas par dzīvības simbolu un ir kļuvušas par svarīgu Lieldienu tradīciju daļu. Taču ko pagatavot, ja šajos pavasara svētkos vēlies saudzēt dzīvību un uz galda nelikt ne tās simbolu, ne citus dzīvnieku produktus? Varbūt Tev liekas, ka bez olām grūti izcept garšīgus cepumus? Varbūt kādā no Lieldienu rītiem esi ieradis baudīt omleti un nu nezini, ko gatavot tās vietā? Mēs esam pārliecināti, ka ar šīm receptēm Tavs Lieldienu galds būs bagātīgs un neviens nepaliks izsalcis. Aizsāksim jaunas Lieldienu tradīcijas ar dzīvniekiem draudzīgām izvēlēm, kas nekaitēs ne tavai, ne vistu veselībai.
 

 
“Augi un draugi”: Ziemassvētku receptes
Ziemassvētki tradicionāli ir laiks, ko mēs pavadām kopā ar ģimeni un draugiem, un bagātīgi klāts galds ir neatņemama šo svētku sastāvdaļa. Vai nesen esi kļuvis par vegānu? Vai esi vegāns “ar stāžu”, kam vajadzīga iedvesma? Vai varbūt vienkārši vēlies svētkos izmēģināt kādu vegānisku recepti? Šajā recepšu apkopojumā ikviens atradīs ko piemērotu, lai māju piepildītu ar kārdinošu Ziemassvētku smaržu.