PAR MUMS

MISIJA
“Dzīvnieku brīvība” strādā, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas rūpnieciskajā lopkopībā, kažokzvēru audzēšanā un izklaides industrijā. Mēs uzskatām, ka dzīvnieki ir pelnījuši cieņpilnu attieksmi un dzīvi bez ciešanām, tāpēc veidojam plašu kustību dzīvnieku aizstāvībai, kuras mērķis ir panākt ilgtermiņa sociālās pārmaiņas.

VĪZIJA
Latvijas sabiedrība, kas atbildīgi, līdzcietīgi un ar cieņu izturas pret dzīvniekiem.

MĒRĶI
“Dzīvnieku brīvība” nodrošina sabiedrību, masu medijus un likumdevējus ar uzticamu informāciju par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem. Mēs rosinām sabiedrību uz līdzcietīgām izvēlēm, virzām likumdošanas iniciatīvas un pārstāvam dzīvniekus publiskās diskusijās.

VĒRTĪBAS

  • Aktīvisti. Tikai pateicoties aktīvistu ilgtermiņa darbam, iespējamas pakāpeniskas pārmaiņas sabiedrības attieksmē pret dzīvniekiem. Gādājot par aktīvistu motivāciju un profesionālo izaugsmi, mēs veidojam draudzīgu, atbalstošu, izglītojošu un rosinošu darba vidi.

  • Efektivitāte. Mēs tiecamies sasniegt vislabākos rezultātus. Mūsu kampaņas sasniedz plašu cilvēku loku un rosina diskusijas sabiedrībā.

  • Profesionalitāte. Mēs esam zinoši, informēti, atbildīgi un attaisnojam sabiedrības sniegto uzticību, piedāvājot patiesu informāciju dzīvnieku aizstāvības jautājumos.

Ja vēlies iesaistīties "Dzīvnieku brīvības" darbā, apmeklē sadaļu "Kā palīdzēt”!


Rekvizīti
Biedrība "Dzīvnieku brīvība"
Reģ. Nr.: 40008200617
Konts: LV50HABA0551035925492
AS Swedbanka, Swift kods: HABALV22
 
Kontaktinformācija
 Tālrunis: +371 25154601
 
Meklē mūs sociālajos tīklos